Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento
Επιπλέον, έχει ντους. Το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento με 2 υπνοδωμάτια παρέχει πρόσβαση στο παγοδρόμιο και είναι ιδανικό για επισκέπτες που αναζητούν δραστήρια αναψυχή.
Ο σιδηροδρομικός σταθμός Station και Catedral Alta Patagonia Centro απέχουν 25 λεπτά και 8 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα 18 τ.μ. Plaza Catedral, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει μόλις 12 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στην Colonia Suiza που βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ.
Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento έχουν πρόσβαση στη μικρή κουζίνα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Angel Gallardo y Otto Goedecke βρίσκεται σε περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σας. Το κατάλυμα παρέχει αυλή και αίθριο. Οι επισκέπτες μπορούν επίσης να χαλαρώσουν στην εσωτερική αυλή με θέα στην αυλή.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ski - Think Snow2,4 χλμ.
- Colonia Suiza2,1 χλμ.
- Piedras Blancas2,2 χλμ.
- La Base Escuela de Ski & Snowboard2,4 χλμ.
- ParroquiaMedalla Milagrosa1,8 χλμ.
- Carol Jones Horseriding2,2 χλμ.
- Parapente en Bariloche2,3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σαν Κάρλος Μπαριλός Αεροδρόμιο15 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Train Station2,7 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento αποτελεί 38$. - ❓
Στο το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento έχει πάρκινγκ;
Το το διαμέρισμα Bariloche Centro Alojamiento Completo Y Estacionamiento παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.